La vie est belle

moje začátky Pro-Ana...

6. května 2014 v 18:54 | ella |  My life...
Každé prázdniny už od 5.třídy jsem se snažila zhubnout,rozhodně jsem to nepotřebovala ale brala jsem to i jako koníček a při dodržování diety jsem si zvyšovala sebevědomí.Vždycky jsem však zhubla max. 3 kg (a to i třeba za 2 měsíce). Nedodržovala jsem žádné drastické diety...to ne,spíš jsem jen dodržovala odstupy mezi jídly,nebyl pro mne však problém dát si na svačinu párek v rohlíku :D.
Po skončení se mi váha vždy vrátila na váhu 45-46kg. Nevím proč jsem blba jelikož na výšku 164cm to bylo v pořádku. Zlom nastal začátkem minulých prázdnin,chtěla jsem zhubnout jako každý rok.Stanovila jsem si váhu 43kg takže mě stačilo dát dolů 2kg (což bylo směšné),ale já to chtěla dostat dolů co NEJRYCHLEJI!
A to byl ten zlom. Začala jsem hledat různé diety a tak nějak jsem se párkrát dostala i na pro-Ana blogy.
Zezačátku jsem si říkala že ty holky nejsou normální, ale chodila jsem na ně čímdál častěji až mě to úplně pohltilo.
Narovinu - ty prázdniny byli moje nejhorší vůbec. Nasadila jsem opravdu drastickou dietu,myslím že jsem kolikrát nejedla víc jak 250kcal denně. Byla jsem pořád unavená,ve 30ti stupních jsem se klepala zimou,bylo mi špatně,motala se mi hlava ale já chtěla zhubnout!


A pak to jelo - 43kg?....ne ještě trochu pro jistotu,....41kg?....jé ale to je blízko 40kg ještě si zhubnu....39kg?....To už jsem nejedla víc jak půlku banánu a suchar denně,..byla hjsem tak slabá a malátná že jsem do té nemocnice musela...no a pak na pokračování radši ani nemyslet :((!


Chtěla bych zdůraznit rozdíl mezi začátkem a tím co je teď.
Neříkám že jsem naprosto v pohodě,plná energie,žádné myšlenky na jídlo atd - to je blbost a já si nebudu nic nalhávat.
Anu v hlavě prostě mám. Ale rozhodně jsem ted spokojená sama se sebou,nechci už hubnout(ikdyž mě to občas dolů stahuje) tak se držím na 38kg.
Celkově se prostě cítím dobře a je mi fájn:))....jen doufám že mi tohle vydrží...nebo se to i zlepší? :))....Každopádně už nechci do nemocnice!....Takže se musím snažit.
 


Komentáře

1 new-life-for-lola new-life-for-lola | 1. června 2014 v 22:09 | Reagovat

Velmi zajímavý příběh!ani si nedokážu představit jak strašné to musí být v nemocnici!Držím ti palce aby to dobře dopadlo a byla jsi šťastná!!

2 Ella Ella | Web | 1. června 2014 v 22:31 | Reagovat

děkuji:)[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama